Lea Jennifer s ..

5. srpna 2012 v 23:03 |  Blogerky s blogerkama
Zeptali jsme se blogerky, kterou budete určitě znát z jejího blogu http://very-pink-rabbit.blog.cz/ Ano, Lea Jennifer nám řekla o svých přátel z blogového světa a i koho má a nemá ráda!


"Asi tě zklamu, ale osobně se znám pouze s jednou blogerkou, a to s Kai Pears, se kterou jsem chodila dva roky do třídy na osmiletém gymplu. Byla velká náhoda, že jsme byly do redakce vybrány obě dvě. Jaký na ní mám názor? Jen ten nejlepší. Patřila k lidem, se kterými jsem se bavila ve třídě nejvíc, je to upřímná a chytrá holka, se kterou jsem nikdy neměla nejmenší problém. Její aktivita poslední dobou trochu pokulhává, jak na Krásné, tak na jejím blogu, ale je to hlavně kvůli tomu, že je to velká cestovatelka, co je pro každé dobrodružství a na blog tedy nemá tolik čas."
- foto je prý 3 roky staré, třídní-

"Jinak žádnou blogerku z Krásné osobně neznám, přestože už tam píšu rok. Je to hlavně kvůli tomu, že pokud jedu na nějakou akci, koncert, s někým udělat rozhovor apod., tak si většinou vybírám sólové akce a žádné jiné blogerky tam se mnou nejsou. Není to o tom, že bych je neměla poznat, ale zatím zkrátka nebyla příležitost. Navíc většina našich akcí je v Praze a já jsem jihočeška, takže si vybírám jen akce, kvůli kterým má cenu do Prahy jet."

"A která blogerka je mi jinak nejbližší? S žádnou nemám problém, ale ráda se podívám na blogy Wendy Vill Felton, Loly-J, PJ a také Kirsten Axe. Troufám si říct, že Kirsten mám asi nejradši, pro její názory a myšlení, pro její sny a odhodlání, pro její inspirující fotky :)"

"Netroufám si ukazovat na jednotlivé blogerky a říkat, co mi vadí na téhle a co mi vadí na téhle, protože je prostě neznám naživo a nemůžu je posuzovat z jejich fotek a článků, i když to dělá spoustu čtenářek Krásné. Třeba blogerka Nellie Caddy Dots působí z fotek namyšleně. Podle mě je to ve skutečnosti milá holka, jenom se na každé fotce neusmívá a s tím má spoustu čtenářek problém. Nebo Lady Vanilka. Neustále je kritizována za to, že si hraje na něco, co není. Ale nikdo nezná její život a nemůže vědět, že třeba problém, o kterém zrovna píše, si opravdu prožila a má tedy k tomu co říct. Ona je aktivní, nemá problém s chybami, jenom prostě často píše tak, že jí všichni hned chytají za slovo. Co mi ale vyloženě vadí, jsou blogerky, které nejdřív hrozně moc chtěly pro Krásnou psát, ale za celou dobu mají zveřejněné dva články a nikdo o nich neví. Sakra, tak si tu spolupráci nejdříve promyslím, když vím, že na články nemám čas a nebudu aktivní, ne? Mohly by je nahradit jiné, aktivnější slečny, bohužel (ale i bohudík) nábor nových blogerek se dělá zhruba jen jednou za půl roku. Opět nechci ukazovat, stačí si projet jmenný seznam blogerek a asi bude všem jasné, o kom mluvím."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Ej* | Web | 6. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

Milá to blogerka

2 Kačíí | Web | 7. srpna 2012 v 8:22 | Reagovat

Lea má a nemá ráda blogerky přesně jako já! Akorát já v těch oblíbených od teď chodím i k ní! Strašně fajn je. Dřív jsem na ní neměla žádnej názor prostě jen ta holka z krásný, teď mi příjde sympatičtější. ;-) Wendy a PJ !!!

3 Mara Rose | Web | 24. srpna 2012 v 19:18 | Reagovat

Skvělý rozhovor. :)
Tyto blogerky moc neznám, maximálně z Krásné.cz, ale kouknu se na ně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama